| anonima1151 a întrebat:

Buna tuturor.Am o problema si as avea nevoie de ajutorul vostru.De la 47 kg am ajuns la 40 deoarece m-am consumat, am avut ceva probleme.Ma mai pot ingrasa la loc? Ce alimente sa mananc? Sau, ce vitamine as putea lua? As dori solutii incercate si de voi care au dat roade. Funda!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Poti manca orice! Si daca e posibil 4-5 mese pe zi, daca nu atunci 3 dar mult! Mai ales dimineata sa mananci mult si consistent, seara dupa ce mananci sa nu mai faci nimic, sa mergi la somn. Asta te va ajuta sa pui greutate pe tine, dar nu peste noapte ci aproximativ intr-o luna de zile vei ajunge cum ai fost DACA te menti de acest program! Succes!

2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Adauga la ce mananci acum cateva gustari: lapte integral cu cacao sau miere, nuci, seminte, unt/unt de arahide
banane. Nu e bine sa te ingrasi prea repede oricum. O sa ia ceva timp sa pui cele 7 kilograme.