| EmmaWho a întrebat:

Buna tuturorhappy
Am si eu o mica nelamurire si as vrea cateva pareri, mai ales cele care ati mai patit asta.
Luna asta am avut o infectie urinara, si anume cistita si am luat antibiotice in jur de 10 zile. Mi-a intarziat menstruatia cateva zile, apoi mi-a venit in 8 martie si mi-a tinut pana joi, adica in 13. Acum, dupa 2 zile am o scurgere maronie. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| secretlove2014 a răspuns:

Scurgerea aia maronie este tot de la menstruatie, pentru ca imediat dupa ce se termina ciclul, vaginul se curata, in cazul in care scurgerea dureaza mai mult de 3 zile sau 4 si te deranjeaza ceva mergi la doctor

1 răspuns:
| Smekeru_Samy_1984 a răspuns:

Paii o indigestie sau cevvvaa.Pai du-te la doctor