| Mihai06 a întrebat:

As vrea sa imi recomandati daca stiti niste dopuri pentru urechi pentru protectie auditiva am probleme cu urechele si nu suport sunetul puternic la ceremoni de exemplu nu rezist... Si am nevoe de niste dopuri care sa faca sa nu aud nimic din jur va rog daca stiti spunetimi multumesc mult... daca va intrebati ce afectiune am...sufer de tinitus... Nu se trateaza din cite miau zis medici sad...ms mult astept

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Se gasesc la orice farmacie.Si eu mai folosesc cand lucrez in mediu zgomotos.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.medicland.ro/ingrijire-personala/dopuri-de-urechi.html
Poti cere acizul medicului, ar fi cel mai indicat, ori direct in farmacie.
O zi buna:)

| vladeusebiu a răspuns:

La farmacie gasesti.