| xToxiiq a întrebat:

Buna tuturor TPU, am o intrebare putin mai stanjenitoare...Luni a fost deschiderea, si ieri am avut ore de la 12 la 5 ca fac de dup-amiaza. Problema mea este ca n-am putut urina nici ieri, nici azi in intervalul acestor ore...M-a trecut, dar nu pot decat acasa si n-am avut probleme pana acum..Imi puteti da vreun sfat ceva? Funditaa :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu-i neaparat obligatoriu sa faci in acest interval, daca nu ai nevoie. Daca insa ai nevoie si nu poti, mergi si consulta un medic.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Controleaza-te altfel vei ajunge la spital.

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna,

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Poti primi ajutor specializat in mod gratuit.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma pis si cate 16 ore. Nu poti in intervalul ala, faci acasa si gata.