| Claudiamaria1620 a întrebat:

Trebuie sa plec zilele astea la munte si eu am rau de masina. Inainte luam Emetostop si erau foarte bune pentru mine. Nu imi era greata deloc si ma simteam super in masina. Doar ca au scos de pe piata pastilele Emetostop deoarece continea o substanta ca si drogul si nu era recomandat.
Am fost la farmacie si mi-a dat Minunino mi-a spus ca e ca si Emetostop. Am mai fost la o alta farmacie si mi-a dat Emetix. Nu stiu care dintre aceste doua este bun. Vreau va rog frumos sa ma ajutati. Muzica am sa ascult la casti dar trebuie sa iau si pastile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia prima varianta si vezi cum te simti. Daca nu ti-e bine, incearc-o pe a 2a.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Emetix. Ce? Cum sa scoată de pe piață emetostopul? Plâng :'(.

| Denianonim a răspuns:

Emetrix e foarte bun împotriva răului
Acționează in câteva minute
Mai exista si prevomit