| MyTzZy a întrebat:

Vreau sa mai ma ingras putin, am picioarele prea subtiri dar vreau sa pun putina grasime numai pe picioare si un pic pe maini. Cum sa fac sa nu pun graime si pe silueta? Multumesc! Punditza+vothappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Any_2336 a răspuns:

Pai... si eu am avut aceeasi problema dar am rezolvat cu putina munca. In primul rand trebuie sa mananci echilibrat, dar nu fastfood sau chestii de astea deoarece nu ajuta, chiar face mai rau. Trebuie sa mananci neaparat cele 3 mese principale + gustarile, vreo doua saptamani astfel incat sa pui putina carne pe tine vreo 3-4 kg. Dupa care faci exercitii cum ar fi ciclism pentru picioare, abdomene pentru abdomen, si flotari pentru brate.(Tonifiezi muschii) Crede-ma nu te vei rotunji, masa ta musculara va creste mai intai la picioare apoi la brate. Bafta multa!

2 răspunsuri:
| MyTzZy explică:

Fundita*big grin

| Swetyx a răspuns:

Ms asta m-a ajutat si pe mine mult si eu sunt slaba