| DuDaDrg a întrebat:

Buna,vreau si eu sa imi pun un piercing in ureche,singura,cu branula,dar cercelul e din argint, are ceva? Dau fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Eu zic sa nu faci singura asta, pentru ca sunt foarte mari sanse sa se infecteze si cred ca o sa regreti. Du-te la cineva care este specializat

| Andeuta a răspuns:

Ba eu cred ca sansele de infectie sunt mai mici daca folosesti un cercel de argint, dar daca iti permite bugetul te-ai putea duce la cineva specializat sa iti faca gaura(nu e scump).:*

| InoTkd95 a răspuns:

Si eu votez pentru un specialist big grinhappy