| Bianca_2202 a întrebat:

Buna:X... vreau sa stiu si eu cum poti scapa de pistrui... fundita:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

NU poti scapa! Da fundita.

| DعeutZa a răspuns:

Poti incerca sa cauti la farmacie o crema.stiu ca o prietena avea si a mai scapat d pistrui...love struck. sper ca te-am ajutat:*

| georgiana9022 a răspuns:

Buna pai nu stiu cati ani ai deci nu-ti pot spune ce sa faci sigura dar un lucru este cert cauta un fond de ten care sa semene cu culoarea feteii tale si aplical o sa astupi pistrii. Bafta happy

| Andreea_7327 a răspuns:

Am auzit ca daca te dai cu lamaie scapi de ei dar uite un site care te-ar putea ajuta http://www.fistichiu.ro/Moda-Si-Tendinte/cum-scapi-de-pistrui.html

| joker_4329 a răspuns:

Pai de pistrui nu poti scapa niciodata
doar de cosuri poti scapa cu niste creme

| andrea_2949 a răspuns:

Crema de cactus!

| Violeta_1263 a răspuns:

Nu poţi scăpa niciodata de ei... poţi să îi dai cu fond de ten ca sa ii mai acoperi unpic ...doar atat. sper ca te-am ajutat

| Flory_6915 a răspuns:

Exista in farmaci crema pentri asa ceva, o idee Crema albire de la tis