| Camelia56 a întrebat:

Zilele acestea, pana la sfarsitul lunii, trebuie sa moi vina menstruaţia.
Aseara, noaptea, era destul de tarziu, am vomat. Si acum am stari de voma. Sunt foarte speriata! Va rog, ajutati-ma! Este ceva periculos sau normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ladyMillion a răspuns:

Daca ai facut prostii, ar fi cazul sa te ingrijorezi laughing))daca nu, nu cred ca e ceva grav... Poate doar ai mancat ceva ce nu ti-a priit, cat despre menstruatie, daca iti intarzie putin nu e nimic grav. Bafta!