| Axys a întrebat:

Buna Zioa am o problema cu infectie urinara, si am inteles ca un anumit ceai e bun pentru infectia urinara ce ceai meati recomanda dar in afara de antibiotic.
Va rog tare mult sa imi dati un mic sfat happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Ceai de "coada calului". Ceai URINAL de la Dacia Plant. Ai putea sa treci si pe la farmacie sa ceri niste prafuri sau pilule... ca la noi in tara sunt mai multe farmacii decat magazine.

| Axys explică (pentru Lucian_Magnus_1980):

Multumesc happy foarte mult sarut mana

5 răspunsuri:
| paulmicutz a răspuns:

Primul sfat ar trebui sa te maturizezi un pic, dupa la o asemenea problema nu stiu cum poti sa intrebi aici. Pe acest site nu gasesti doctori. Du-te ba baiatule la o consultatie la medicul de familie sau chiar la spital.

| Axys explică (pentru paulmicutz):

cer un sfat asta nu tine de chestia asta nu is singura care pune acesta intrebare bine ca nu is nesimtita si intreb de alte tampeni asta tine de santate, si tu la randul tau daca ai avea o problema, si sa nu ai pe nimeni sa intrebi cu siguranta ai cere parerea cuiva ..care stie in fiene ce rost are sa iti dau tie explicati tongue fara rost

| Axys explică (pentru paulmicutz):

Auzi la spital nu prea ai ce rezolva si te rog nu vorbi asa ok eu am intrebat si daca nu iti convine intrebarea nu raspunde ca nu esti obligat binewinking eu am raspuns si la alte intrebari mai aiurea decat astawinking

| paulmicutz a răspuns (pentru Axys):

Nu, eu cand am problema mai serioasa ma duc la un doctor sa-l intreb nu intreb pe diferite forumuri si nu mai stiu eu pe ce...