| anonim_4396 a întrebat:

Buna Ziua am 18 ani si ieri am baut bere pepsi si vin si azi ma doare burta tare oare de ce

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la cat alcool ai baut!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Am baut dimineata 1l bere si seara 500ml vin cu cola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le-ai amestecat aiurea. O sa-ti treaca

| iDarkness a răspuns:

Cel mai probabil te-ai imbatat.
Berea cu pepsi procoaca dureri de burta. Mna, daca mai bagi si vin.

Oricum, iti recomand niste castraveti murati. (: O zi buna.

| WhOo a răspuns:

Ai amestecat alcool-ul o sa-ti treaca n-ai nimic grav

| Neagug27 a răspuns:

Intrebare retorica... ai facut o combinatie de bautura acidulata si alcoolica, amesteleca-le pe toate 3 in pahar si vezi ce iese...