| Andrea1008 a întrebat:

Bună ziuă! Am 24 de ani și de 1-2 luni bune mă confrunt cu stres, anxietate, nopți nedormite și oboseală. Am început să iau Stressclean Forte de 1 săptămână. Simt că de parcă mi s-a accentuat oboseala pe care o resimt și în timpul zilei îmi e greu să rămân concentrată. Cineva a mai luat Stressclean Forte? În cât timp și-a făcut efectul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Daca ai probleme din astea, schimba-ti stilul de viata. Medicamentele de genul n-au un impact prea mare.

| Mindfulness a răspuns:

Ia magne B6, vitamina D3 și calciu, sau magneziu bisglicinat.

| Alexalex1000 a răspuns:

Bună... Daca nu ai o anxietate mare nu trebuie sa iei pastile că mai rău ți-o agravezi, pastile se ia doar atunci când numai poți face nimic. Că sa scapi de stres ascultă muzica. Du-te la un pshiolog și contactează și mediul de familie sa vezi ce zice.

| dusmanul86 a răspuns:

Mama mea ia si isi face efectul imediat. Insa nu te sfătuiesc sa ei fara a merge la un doctor.
Eu am reușit sa dorm tragand de mine in timpul zilei. Facut treaba prin casa, ieșit la plimbare, am inceput sa alerg prin parc.
Ca sa ies din depresie la mine nu au funcționat medicamentele sau bautura.
Trebuie sa ai încredere in tine si sa îți acorzi timp.
Succes!