| Emmadinlego a întrebat:

Buna ziua, am dureri abdominale cand ma stresez si imi vine greata si lesin, nu fumez, nu beau alcool si nu sar peste mese si uneori am dureri de cap groaznice si tremur si ma dor toate, ma ajutati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimul151 a răspuns:

Nu te mai stresa și nu o sa mai ai aceste probleme.

Nu e o problema atât de gravă. Așa se manifesta la unele persoane când se stresează foarte mult. Nu ai de ce sa te temi.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Invata sa te controlezi!
Yoga este arta stiintei autocontrolului.

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda o consultatie si medicatie de la un medic psihiatru, fiindca comportamnetul tau nu este unul normal si esti afectata serios de frica asta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cand ma stresez. Cum te stresezi?

| Yuoia a răspuns:

Medicul te ajuta!
Noi nu avem cum.
Poate ai probleme la stomac, la ficat, poate e doar atac de panica. Medicul va stabili.

| iulia0514 a răspuns:

Se numește atac de panica! E foarte comun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anxietate