| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Buna Ziua, am o problema, ma doare spatele si nu am echilibru, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mergi la medicul de familie si ceri sa te consulte, ori sa iti dea o trimitere catre un medic specialist.
O zi buna happy

| ALGator a răspuns:

Echilibrul poate veni de la diverse lucruri (ureche, cap) sau doar ceva trecator, probabil fara legatura cu spatele.
Daca persista sau e suparator mergi la medic.
Daca pers