| DaniiAlex a întrebat:

Buna ziua. Am si eu o intrebare pentru cei ce folosesc iqos iluma. Mi am luat si eu un dispozitiv de 2 saptamani si nu stiam ce tip de tigari mi se potrivesc si am inceput sa le incerc pe absolut toate. In prima saptamana era totul ok dar dupa a inceput sa ma usture pe gat cand trag. Am crezut ca initial este de la stilou ca am bagat in el toate aromele si s or fi format multe toxine in gaura aia, m-am dus cu el sa mi l curete cu alcool propilic d ala dar tot ma ustura pe gat. Ori e de la stilou ca am fumat toate tigarile in el, ori e de la gatul meu ca am schimbat tigarile prea des?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonim2789 a răspuns:

Nu are nicio legătura stiloul, dacă ar fi așa nu ar mai fuma nimeni. încearcă sa te axezi doar pe un pachet și nu fuma foarte mult