| Alexuuuuuuu a întrebat:

am si eu o mare problema. De cativa ani ma confrunt cu o situatie mai nasoala. Ori de cate ori trebuie sa plec pe undeva trebuie sa ma duc la toaleta pentru a face un scaun. In special dimineata am aceasta problema. Seara incerc sa mananc, ceva ce nu ar dauna stomacului, dar degeaba. Ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu e nasoala deloc.Si eu patesc la fel.Si majoritatea care au o digestie normala.