| StarSsSsS10 a întrebat:

Buna ziua am si eu o mare problema s-a intamplat cam acum 1 luna., ..intr-o seara ma foiam in pat ce ma foiam si nu stiu ce miscare am facut de atunci,ca de atunci am o senzatia asa parca nu-as mai simti gatul,uneori il simt putin,alteori deloc,parca imi da senzatia ca nu as mai avea gat, si numai ma pot misca deloc din pat,parca as da sa plec da plec fara `gat si cap `` cam asa simt,si cand merg uneori parca as merge `fara gat `` nu stiu cum sa explic sa intelegeti sad m-am dat si cu fastum gel degeaba,mi-am pus si compresa cu spirt tot degeaba, am mai avut chestia asta, acum 6 luni da mi-a trecut de la sine in 2, 3 zile da vad ca acum e treaba serioasa si ma tine de o vreme incoa, aveti idee ce sa fie? si ce sa fac? daca ridic capu in sus, pierd gatul de tot cum s-ar zice...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

La doctor.

| Unicubeii a răspuns:

Du-te la doctor, parerea mea este una personala, retine, iar aceea este ca nu cred ca e ceva grav, dar totusi, orice e posibil. Consulta un medic cat mai repede cu putinta. Bafta!