| Style10000 a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema de ceva timp simt asa fruntea amortita si parca o simt ridicata sus si nu e comcomitenta cu gura ...cum e la fiecare om..adica parca am doar o lume a mea nu stiu cum sa va zic am fost si la neurologie mi-am facut rmn nu mi-a iesit nimic...ce sa fac? am niste furnicaturi deasupra la tampla si pe frunte ce sa fie oare ca innebunesc sad am avut si niste certuri cu mama ma stresa numai pot si parca m-am inchis in mine asa sa numai vb cu nimeni si am ramas asa ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Salut,s-ar putea sa fie pe baza de stres,nervi, etc cel mai indicat desi ai fost la neurologie si ai facut rmn, mergi la medic, gen la medicala, ei vor fi in masura sa te ajute.Succes

| nice67 a răspuns:

Relaxeaza-te! Nu te mai stresa...stresul isi pune mereu accent pe noi. vb cu prieteni cu cineva, iesi pe undeva nu mai sta asa! ce-ai de gand sa faci?