| mtw123 a întrebat:

Buna ziua!

Am un disconfort, mancarime, arsura, ceva diferit in zona talpilor la ambele picioare, undeva in mijloc intre calcai si degete. Se simte uneori ca un fel de arsura, alteori putina durere, uneori un disconfort. Precizez ca nu este iesit nimic in acea zona. Ce poate fi? Veruci, bataturi? Doar ca nu este nimic in aceasta zona. Ar trebui sa consult un dermatolog? Cert este ca e foarte deranjant.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da,cel mai indicat este sa te vada un medic!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată sau baiat, ce varsta ai? Poate fi cauzata de pantofi durerea

| ioana748 a răspuns:

Nu este ceva din exterior, mai curand pare neuropatie periferica.
Pana iti spune medicul cauza, poti incerca lnozitol gel.
Multa sanatate,