| BiancaMelisa a întrebat:

As avea o problema, ma doare foarte tare sus in partea stanga aproape de umar, iar durerea merge pana in mana cam pana pe la cot oare e s-ar putea sa fie? deoarece ma doare cand respir, cand rad, sau cand vorbesc.
Mentionez : Ca am fost la urgenta la spital si au zis ca e lipsa de calciu si mi-au facut o perfuzie, iar ca tratament am primit viamine, dar nu stiu de ce nu cred ca este doar atat?

Stie cineva ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai consultă un medic, poate fi o răceală puternică care să răspundă acolo.
Sănătate!
Pa, pa.

| giony54 a răspuns:

Este o nevralgie intercostal data de o raceala.Ia White Willow si iti trece, este natural. http://www.mypurnutrition.com