| Jigokunokishi a întrebat:

Azi am facut o asa zisa boacana si consecintele o sa apara putin mai tarziu cand o sa ma intalnesc cu niste persoane. Mentionez ca de cateva luni a avut loc un deces in familie,de aici a rezultat depresie,frica, atacuri de panica... si azi din cauza boacanei am fost stresat (de obicei sunt cam stresat). De cateva ore merg din 30 in 30 de minute la baie. Sa fie din cauza stresului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Ăăă...si care e boacana?

| Jigokunokishi explică (pentru Minnie_Kitty_1999):

Pe scurt am lipsit de la scoala si profa a crezut ca n-a avut chef sa merg si d-aia nu m-am dus.

| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Ti-a pus absenta nemotivata? Daca nu nu-i nici o problema... Daca da explica-i ca din cauza decesului din familia ta... Oricum din cate stiu eu se scade un punct la purtare la 10 absente nemotivate... Dar...ma nedumereste un lucru...tu nu esti in vacanta?