| adinuta37 a întrebat:

azi dimineata am vazut timp de vreo 5 minute fff rau, in sensul ca vedeam totul alb, distingeam obiectele dar le vedeam f luminoase, la tv sau calc nu puteam citi clar, aveam senzatia ca imi intra fff multa lumina in ochi ca si cum m-as fi uitat la soare. Mentionez ca alaptez de 1 an si 3 luni... poate fi anemie sau ceva la ochi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Silvia93 a răspuns:

Lipsa de magneziu calciu si zinc.
Vorbeste la farmacie despre anumite pastile prenatale care le poti lua in timp ce alaptezi
sau daca nu ia-o babeste si mananca peste si legume mai multe happy

| adinuta37 explică (pentru Silvia93):

Se poate si asta, nu am luat nimic din timpul sarcinii...multumesc de raspuns