| Alinut456 a întrebat:

Bună-ziua. De 2 săptămâni am o senzatie de jena în gat... Dar nu ma deranjează nici când beau nici când mananc absolut deloc. Doar ca am senzația sa înghit mereu și oarecum salivez mult. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scuze că mă abat de la subiect. In februarie anul trecut erai fata, iar în martie erai băiat. Până la urmă ce sex ești?

| Robertandrei4858 a răspuns:

Verifica daca ai amigdalele inflamate, mergi la un medic. Problemele de natura medicala nu se trateaza pe TPU.

| daniellupu23333 a răspuns:

Te transformi in caini cu dinti de fier si testicule de varcolac