| Leon_Varga_1992 a întrebat:

Buna ziua de 3 zile am niste dureri usoare sub abdomen si niste intepaturi in partea stanga si dreapta a abdomenului.si am senzatia ca trebuie sa merg la baie sa fac treaba mare dar nu pot si cate odata fac dar greu si constipat. un sfat ceva un mic ajutor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Exista solutii. Mergi la medic pentru un consult si cateva investigatii.

| Rose_Gabrielle_1992 a răspuns:

Poate fi de la splina un consult la doctor te va ajuta