| Cerșetoareaanimata a întrebat:

Buna ziua de câteva zile ma doare capul.dar numai seara câteodată si ziua..si pur si simplu am fasoane.mi se întâmpla sa stau cu geamul deschis si îmbrăcata subțire si sa mi fie frig si in 5 min sa închid geamul sa stau cu halatul si învelită sa ungher de frig.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna)
Si esti singurica? mama stie ce se intampla cu tine?
Fa o baie calda, apoi te invelesti, bei un ceai caldut si poate ai in casa ceva pentru raceala.
Maine dimineata nu ezita sa c eri sfatul medicului de familie.
O zi buna si sanatate happy

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nasol daca ai fasoane...

| HoneySweet56 a răspuns:

Incerca sa iei (daca ai peste 12 ani) un nurofen forte"