| wellawellaandrei a întrebat:

Buna ziua! De curand am observat ca o parte a fetei mele este putin mai "grasa" decat cealalta parte a fetei...stiti cumva cum as putea sau unde as putea regla ca amandoua sa fie egale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Schimba locul unde te uiti in oglinda. De multe ori lumina da aceasta impresie.

| Frank51 a răspuns:

Se reglează la următorul update de soft. happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este normal sa fie unele diferențe pentru ca nu suntem perfecți, însă dacă consideri ca este ceva deranjant, discuta cu medicul de familie, care te poate trimite la eventuale operații estetice sau depinde de afecțiunea prevazuta anterior.