| babadaniel a întrebat:

de o luna am un "nod in git" il simt mai mult cind inghit!
am luat antibiotice... dar degeaba... ce poate fi?
multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Poate fi o candidoza tocmai de la antibiotice dar nu numai atat, asa ca mergi la medic!

| IonutzTM a răspuns:

Mai cunosc persoane care au nod in gat una dintre ele fiind matusa mea... si am cautat despre problema asta majoritatea spun ca e din cauza stresului dar poate sa fie si altceva doctorul iti poate spune mai bine

| nusica a răspuns:

Poate o problema cu tiroida, medicul va sti unde sa te trimeata