| dada000 a întrebat:

Buna ziua.
De vreo 3 săptămâni am o problema cu ochiul stâng, la început mi-a lacrimat foarte tare și abia îl țineam deschis, era foarte roșu, am folosit picuri cu antibiotic, pastile de antibiotic, crema cu antibiotic toate recomandate de medic.Saptamana trecută am mers la alt medic care mi-a zis că am conjunctivita și a zis sa folosesc două tipuri de picuri Iridina și Vizic dar nu este nici o modificare, ochiul nu e deschis complet, e tot roșu și am unele înțepături la interval de câteva ore pe langa acestea îmi lăcrimează și noaptea, dimineață am o secreție pe gene și ziua mi se formează în colțul ochiului o secreție alba, ce ar trebui sa mai folosesc?
Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vântulalb a răspuns:

Daca vei continua sa stai in bataia aerului conditionat, degeaba te tratezi.