Întrebare recomandată | Strumfyy a întrebat:

doresc sa fac cadou un aparat de masaj anticelulitic. Ati folosit asa ceva vreodata? Da rezultate? Si de care mi-ati putea recomanda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te orientezi spre alt cadou. Nu prea functioneaza chestiile astea, degeaba se maseaza daca nu face sport sau mananca grasimi tot nu scapa de celulita.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Stai cuminte ca ti-o furi rau de tot!

| BogdantheDreamer a răspuns:

Se poate interpreta. Te sfatuiesc sa te orientezi spre altceva. Si nu, nu dau rezultate sunt niste "facaturi".

| AliLina2 a răspuns:

Salut,parerea mea este ca aparatul de masaj anticelulitic nu trateaza definitiv si complet celulita, insa poate contribui cu siguranta la uniformizarea suprafetei pielii prin ascunderea depunerilor de tesut adipos (grasime), vizibile sub forma umflaturilor inestetice. Totusi daca vrei sa cumperi unul iti recomand aparatul de masaj Delfin mare..http://www.thegift.ro/......mare-p-605

| ViatacuLouie a răspuns:

Cum te-ai simti daca cineva ti-ar da tie cadou asa ceva, cam aiurea, ai zice ca e aluzie sau ceva...

| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Da...Sunt bune.Dar cred ca mai bine ai incerca o masca cu zat de cafea.Iti ipachetezi zona cu prebleme in zat de cafea si ajuta. Si exercitii fizice. Dar e nasol sa faci un asemenea cadou. Eu m-as simti prost daca as primi asa ceva :/

| kaudia25 a răspuns:

Aparate de masaj Beurer Germania

http://www.euro-pc.ro/produse-beurer/masaj-beurer

| CorinaReg19 a răspuns:

Mai nu ati inteles faza. poate vrea sa isi faca un cadou singura

| Anooniiim a răspuns:

Buna, am folosit mai multe aparate de genul asta, dar fara niciun rezultat, nu sunt bune de nimic!

| diana100love a răspuns:

Eu am un aparat, merge dar nu mereu, adica nu il prea folosesc, cumpara alt cadou...