| Jigokunokishi a întrebat:

Este vreo problema daca dorm cu un batic pe cap noaptea? Nu chiar in fiecare noapte. Vreau sa dorm cu el pentru ca asa dimineata cand ma trezesc parul meu sta mai lins. am parul de si altfel chiar si daca il pieptan tot nu se aseaza. Imi puteti recomanda ceva ca parul meu sa stea mai lins? ( Fara gel, fixativ sau alte chestii d-astea care dauneaa parlui sau scalpului ). Mentionez si ca am parul mai lung. Multumesc anticipat happy!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ddddddd099 a răspuns:

Poti sa incerci un balsam de par spray este unul de la GLISS albastru cu sclipice pe sticluta. Face parul mai matasos si mai drept fara fire rebele. eu ma dau cu el si dupa ma pieptan. E pentru stralucire si reparare a firului de par.
https://www.google.ro/......ps?/search
Asa arata sper ca te-am ajutat :* Funda?

| ady4ever888 a răspuns:

Nu cred ca ar fi o problema...Ce poti sa patesti daca dormi cu ceva pe cap noaptea? In cel mai rau caz o sa transpiri... daca e cald in camera.