| alinel0808 a întrebat:

eu am fost mai mereu mai plinut inaltimea 1.78 si 76 kg, iar vara trecuta ajunsesem sa cantaresc 80-81 de kg deoarece mancam mult seara fast food beam cola, bere, si prin septembrie am decis sa slabesc, in luna decembrie am ajuns la grueutatea de 65 de kg, am muncit mult sa slabesc alergat prin parc plus dieta legume oua etc plus numai mancam dupa ora 19, in ianuarie am decis sa merg la sala si am mers pana acum 3 saptamani cand nu prea am mai avut timp sa merg, in timpul in care mergeam la sala ajunsesem sa cantaresc 68 de kg pusesem masa musculara nu grasime, iar acum dupa ce m-am lasat de sala am greutatea de 69 de kg si muschulatura care am pus-o in acele luni s-a cam desumflat si am inceput sa pun grasime pe mine in ciuda faptului ca mananc tot cam la fel si nu mananc dupa ora 19 si in weekenduri mai si alerg incep sa ma ingras, ce pot face sa nu ma mai ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| foreveryoung10 a răspuns:

Poate arderile tale se fac mai lent asta tine de corpul fiecaruia.dar...incearca sa mergi din nou la sala...si mai cauta diete dar, nu exagerate :*