| Jigokunokishi a întrebat:

Luni merg sa ma operez de varicocel. Credeti ca ar trebui sa imi rad parul din jurul penisului? Nu e foarte lung pentru ca l-am taiat acum vreo 1 luna si un pic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu te toaletezi tu, înainte de operație vei fi ras.
Sănătate!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Este foarte indicat sa fii raschetatwinking
Sanatate multahappy

| Alișa00000000000 a răspuns:

Lasa l acolo ca intr un final o sa ajungi sa ti faci codite ca fetitele de gradinita... logic ca trebuie sa te razi ...asa ar fi bine si pentru igiena corpului nu numai pentru operatia respectiva.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Daca nu ti-l iei tu o sa- te rada la spitallaughing

| AnishoaraM a răspuns:

Ai putea, dar inainte de operatie oricum te vor rade