| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un sfat? Zilele astea m-am simtit foarte rau, imi venea sa lesin, mi s-a facut rau pana si la scoala si a trebuit sa merg acasa. Parinti vazand in ce stare sunt s-au ingrijorat si am mers la medic care m-a trimis la analize. Ma simteam slabit.
Ieri au venit rezultatele de la analize si am ramas uimit cand am vazut ca sunt foarte bune. Eu nu stiu ce sa mai cred. Am luat niste vitamine si ma simt un pic mai bine dar totusi nu stiu ce sa cred ca chiar m-am simtit foarte rau.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SandraPparalelipipedop a răspuns:

Buna Ionel, slabiciunile si ametelile in cele mai intalite cazuri sunt din cauza mancarii.
Te sfatuiesc cu draga inima sa consumi fructe si legume cat de mult posibil, deoarece majoritatea oamenilor care nu se hranesc cu hrana vie, ajung de la ameteala la cancer.

1 răspuns:
| Alcatraz96 a răspuns:

Mananca si tu mai des.