| anonim_4396 a întrebat:

Mie trebuie sa îmi vina menstruația pe data de 13.02 (de obicei îmi vine cu vreo 4-5 zile inainte). Insa zilele trecute, mai exact pe 5, am avut o scurgere maronie cu câteva pete sângerii...și a continuat așa și pana astăzi. Nu o am tot timpul zilei. Și am avut și dureri abdominale ca în timpul menstruației...
Am făcut un test de sarcina sâmbătă și a ieșit negativ... Știți ce a putea fi? E posibil sa fi răcit la ovare? Sau e posibil sa fie o sarcina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai asteapta vreo 3 zile si daca tot nu-ti vine mergi la ginecolog. E posibil sa fii racit.

| Dey09 a răspuns:

Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.