| Postovaru a întrebat:

Buna ziua nu mi-a venit menstruatia de doua luni si am facut 5 teste de sarcina si mi-au iesit negative care poate fi cauza. De oarece am dureri de burta groaznice. Contact sexual neprotejat am avut pe 27 septembrie dark pe 16 octombrie mi-a venit menstruatia si m-a tinut 5 zile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alinadianaaa a răspuns:

Mergi la un consult ginecologic pentru investigatii suplimentare.Nu cred ca esti insarcinata daca ai zis ca ti.ai facut test, posibil ca ai o inflamatie a ovarelor.