| jamesbond28 a întrebat:

Prezint dureri de spate si cervicale insotite adeseori de dureri de cap.
La ce medic at trebui sa ma prezint(sau care este ordinea lor), respectiv ortoped,reumatolog, neurolog sau radiologie, pentru a putea despista cat mai corect si eficient disfunctii ale coloanei vertebrale si un eventual tratament corespunzator.
Mentionez ca trimiterea de la medicul de familie nu ar fi relevanta intrucat intentionez sa apelez la o clinca privata.
Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Todor_Roxana_1994 a răspuns:

Hey si eu am intrebari despre dureri, dar cei de aici nu prea te pot ajuta happy consulta un medic