| anonim_4396 a întrebat:

se poate numi raceala daca nu ma doare gatul si nu tusesc,decat imi curge nasul? Am luat parasinus si nu prea mai imi curge nasul acum, desi in ultimele doua zile am avut sangerari nazale

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SDana a răspuns:

Bine-nteles ca se poate, poate fi chiar o sinuzita. Sfatul meu este sa vizitezi un doctor.