| Daniel27400 a întrebat:

Stie cineva un cabinet stomatologic in brila care lucreaza cu casa de asigurari si care ofera tratament gratuit minorilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Http://www.cnas.ro/pharmacy/dental-reports-list
Ia unul care iti place tie. Ai numele medicilor acolo, ii cauti pe google si gasesti mai multe detalii despre ei.
(Poate tie o sa-ti apara lista pentru toata tara, poti sa cauti intr-un anumit judet, selectezi judetul din a doua casuta.)
Multa sanatate.

| Daniel27400 explică (pentru CuriousStuff):

Iti multumesc foarte mult pentru lista

3 răspunsuri:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Minorii au tratament gratuit. Daca la un cabinet iti cer bani, nu e corect.

| Daniel27400 explică (pentru Valentinaldoilea):

Din cate am inteles minorii au tratament gratuit doar la clinicile care au contract cu casa de asigurari. celelalte nu cred ca isi permit sa faca tratament gratuit minorilor deoarece nimeni nu le deconteaza munca fara contract.