| Trepadusi_Vili_1976 a întrebat:

Buna ziua tuturor, am problema o sa incep direct:Acum 2 saptamani am facut sex cu iubita mea si dupa ce am terminat prezervativul ramasese in interiorul vaginului, tin sa mentionez ca inelul era in afara si cand m-am ridicat totul era scurs pe mine, iar in timpul actului sexual iubita mea a fost peste mine. Dupa asta ne-am panicat amandoi in max 30 de minute am mers la farmacie si am laut pastila de urgenta Escapell.Acum iubita mea se aproprie de perioada de menstruati adica ar mai fi 3 zile si mi-a zis ca a avut dureri de cap si de burta si ca avut scurgere mai inchisa la culoare, stiu ca datorita pastilei perioada de menstruatie se poate modifica adica poate sa fie mai devreme sau mai tarziu si ca menstruatia poate sa fie diferita. Vreau sa imi spuneti daca este ceva mai grav.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| TehDevil a răspuns:

Cel mai potrivit raspuns il vei primi de la un medic ginecolog. Pe viitor, achizitioneaza prezervative de marimea "mandriei" tale, nu cu 2 numere mai mari!