| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa faci cancer la piele trebuie sa spargi alunita (sau cum ii zice), nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Iuuu
da
de ce?

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Am o zgarietura apropiata de o alunita. (mai putin de 1mm spatiu intre zgarietura si aluna aia.)
Dar nu cred ca-s sanse. thinking

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Pai daca n-ai rupt-o, atunci n-ai de ce sa-ti faci griji
dar ai grija cu astea

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Am avut ceva da facut cu cutitul, ce vrei? laughing
De ce sa am grija, daca fac cancer crezi ca-i pasa cuiva? Ma rog, poate la cateva rude...

| j1NNNx a răspuns:

Du-te la doctor, si eu mi-am rupt una acum 2saptamani si am luat tratament. A zis doctoru ca puteam sa o incurc. Du-te cat mai potiwinking

| Mieeez666 a răspuns (pentru j1NNNx):

Nu mi-am rupt, dar era s-o rup.

| j1NNNx a răspuns (pentru Mieeez666):

Daca ai de gand sa risti, nu te duce. Dar te poti duce pentru orice eventualitate