| Feyenooord666666 a întrebat:

Cam care ar fi pretul mediu pe arcada la un aparat dentar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SEMIHA a răspuns:

Prețurile sunt diverse în funcție de locul și persoana competentă la care alegi să mergi. Însă pot să îți spun că pe arcadă, un aparat bun începe de la 3.000 de lei sau chiar de la 2.500 de lei în sus. Îți recomand un astfel de aparat dentar. Eu am avut la 2.500 de lei arcada, acum 3 ani. Posibil să mai fi urcat prețul. Ideea este că acesta diferă în funcție de loc. Poți să întrebi pe cineva din zona ta sau poate chiar să suni la o clinică din orașul tău. Acolo vei primii informația cea mai corectă.

1 răspuns:
| Tryfale a răspuns:

Depinde unde îl pui, eu am găsit între 1200 și 1400 lei.