| d3utzsa a întrebat:

Cam cat costa 2 minute la solar?

as vrea sa ma duc timp de o saptamana cate 2 minute pe zi dar nu stiu cam cat costa minutulbig grin

si ce riscuri sunt?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Densis a răspuns:

Eu stiu ca e de obicei e recomandabil 3 sa te prinda un bronz frumos.Insa fiecare cat doreste. 3 minute costa 5 lei. Dar nu e recomandabil solarul. poti face cancer de piele. eu zic mai bine ca soarele te bronzeaza mai bine. si nu ataca chiar atat de rau ca solarul! Parerea mea. oricum succes pentru un bronz cat mai frumos!

| stress a răspuns:

1,2 lei/minut.

| Gamers a răspuns:

Pretul habar n-am riscurile ar fi cancerul de piele eu unu nu ti-as recomanda solaru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8 mii[bani vechi ] happy.cam asa`:] in Bucuresti`

| bi3ncu7zZa a răspuns:

1 leu/minutkiss si de obicei se fac 3 minute la prima sedinta, 6 minute la a 2 a si tot asa (din trei in trei ) si nu se duce in fiecare zi la solar deoarece iti poate afecta pielea(poti face cancer de piele)