| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa o operatie oftalmologica cu laser?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La Cluj, cca 700-1000 euro. Depinde de medici, problema, clinica, dotare etc.

eileen
| eileen a răspuns:

Intre 600-1000 de euro, depinde de clinica. In ultimii ani s-au mai ieftinit.

| mioara a răspuns:

1800ron

| DenissaDeea a răspuns:

Depinde foarte mult de miopie nr.de care aveti la ochii! si de clinica la care optati pentru operatie, fiecare clinica au preturi diferite, in mare parte o operatie cu laser la ochii ajunge intre 500-1000 de euro si operatia e nedureroasa.

| cosmin1912 a răspuns:

Costa cam vreo 10 milioane depinde cat de buni sunt doctori dar de obicei costa 10 milioane.