| Rizer a întrebat:

Cam cat costa un control la un dermatolog?
Trebuie sa ma duc si eu si nu stiu cam cat ma costa, ma refer la un cabinet privatizat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Un control simplu in jur de 40 RON.

| baru a răspuns:

Cel mai iefti costa 50 lei Pa

| HBK a răspuns:

Pretul unei consulatii este pe undeva intre 600. 000 si 800.000lei.Acesta variaza bineinteles dupa preferintele fiecarui cabinet.

| AnaEindragostita a răspuns:

De la 36lei - pana la 79 leiwinking