| zSchizophrenic a întrebat:

Cam cat de tare dor moldaminele? Nu-mi spuneti "tare, foarte tare" etc. spuneti-mi cam cat de tare te-ai lovi sau ceva de genul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JusTme_2312 a răspuns:

Pai si eu am luat moldamine cativa ani am avut probleme cu inima, nu dor asa tare doar pe moment un pic dar iti amorteste piciorul stai linistita nu e chiar asa rau.happy

8 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

Orice durere, dupa un anumit prag, da senzatia de amorteala. Cand eram mic am facut cateva moldamine si tin minte ca imi amortea piciorul cam jumatate de ora si daca incercam sa-l "indrept"... mai bine nu mai incercam.

| emima a răspuns:

Eu am facut 3 ani la rand moldamin la inceput dor dar nu tare iti amorteste piciorul un pic si sa nu sati incordat/a

| Bijou a răspuns:

Sunt destul de dureroase, dar n-a murit nimeni din asta

| treipuncte a răspuns:

De la gradul la 1 la 10 cam 6-7winking

| Tatarusanu a răspuns:

Poi incearca sa il faci cu un ac foarte subtire ca pe mine nu m`a durut deloc

| Calinuz a răspuns:

Pai este cea mai dureroasa injecie, nu vreau sa te sperii da eu am facut la 10 ani si dupa ce l-am facut pe primul am lesinat[cred ce de frica] doare ca si cumteai aseza pe un burghiu ce este in functiune

| maryanu a răspuns:

Eu am avut aceasta experienta pe o scara de la 1-10 se claseaza pe la 4 unpic mai tare decat o lovitura cu o minge de pantball. Baftaa.

| facaletul a răspuns:

Cam cum ai cadea de pe bicicleta si te-ai lovi la picior...