| anonim_4396 a întrebat:

Cam de vreo 3 saptamani a inceput sa ma doara gatul la inghitire, apoi treptat de vreo 2 saptamani pana acum am inceput sa tusesc sec mai mult noaptea. Mentionez ca si la momentul actual simt o usoara jena la inghitire (foarte putin) si tusea inca persista noaptea, uneori si trezindu-ma din somn. Credeti ca va trece? Am inceput de ieri sa iau Ambroxol

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabriel2004o a răspuns:

O bronșită cel mai probabil.Incepe sa bei ceaiuri(recomand pe ăla de ceapă)

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Covid...posibil sa treacă, posibil sa treci tuhee hee