| XcrimeXD a întrebat:

Cam in cat timp mori daca ai sifilis?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| StefanKogut a răspuns:

In ziua de azi nu se mai moare de sifilis, daca-l tratezi. Tratamentul se face cu penicilina.

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Depinde poate dura si 30-35 de ani.