| Fcdb_Molagean_1995 a întrebat:

Cancerul bratarilor facute din elastice se ia cand le porti sau cand le faci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si, si.

| anonim_4396 a răspuns (pentru neutrino):

Chiar crezi?

| Fatamuntilor a răspuns:

Cand le porti, dar nu se face asa usor.
Cancerul se face datorita materialor din care sunt facute, falsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ălea pe care scrie. C E sunt bune. Dar cancerul nu se face de la orice. Daca faci cancer mori. Deci nu. Dar daca le faci strâmte... e nasol(te strâng). Nu e nimic. E doar o vorba "Vezi ca faci cancer! Ai griiiijjaaa!"etc.etc. Dar sunt zvonuri și zvonuri. Eu zic ca nu. E... ceva care vine si pleacă.(zvonurile).
N ai văzut? Înainte sa se spună la știri despre acele elastice" toxice" toată lumea le purta pana la cot. Dar dupa acel zvon... nimeni. Ce? E tot bine. Poată din alea cu C E(de la comunitate europeana). Alea s bune.
Sper ca te-am ajutat! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea cu C E sunt bune. Dar nu faci cancer de la orice. Daca faci cancer mori. Sunt zvonuri și zvonuri. N ai văzut ca mai demult toată lumea purta pana la cot. Dar când a anunțat la știri ca s "toxice... Nimeni! Aualele si vai de capul meu! Nu se face cancer de la orice elastice. Sunt zvonuri. Toată lumea care te vede se sperie și zice" Vezi ca faci cancer! Ai grijaaaaa!" etc.etc. Dar... Stai calm. Poți folosi de alea pe care scrie C E.(comunitate europeană) ca s bune. Desi eu cred ca nu poți face cancer de la asa ceva. Bine.
O seara frumoasa! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca am postat răspuns de 2 ori. Am greșit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o proasta. Postez 10000 de răspunsuri la fel. Scuze... :-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar crezi? (pentru neutrino)

| DaianMarian a răspuns:

Hah. incredibil... amice, lumea incearca sa va faca sa nu le mai purati, deveneau virale, le faceati prea stranse impiedicand circulatia sangelui, cam asta e. ( Cum altfel sa faci pe cineva sa se lase de ceva daca nu cu o boala) =]]

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaianMarian):

Ai dreptate! :-D