| antoniopopescu16 a întrebat:

Cand fac (1 - 6) tractiuni ma doare sub buric, ce am, si pot sa fc tractiuni si flotari in continuare,. laughing)
si cate pot sa fc la varsta mea ( flotari tractiuni, ) dau funda dar spune cum ( incepator ) >devil)) big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| FitnessTrainer a răspuns:

Faci cate poti. Nu, nu e normal sa te doara sub buric. De fiecare data cand faci te doare? Daca da, intreaba un medic.

| antoniopopescu16 explică (pentru FitnessTrainer):

prima si a doua nu dupa.