| anonim_4396 a întrebat:

Cand ma aplec, sau si cand stau normal pe scaun, in unele momente ale zilei, imi curge APA din nas. Nu e de nici o "consistenta" ( vascozitate ), culoare..nimic. Dupa ce imi curge acea apa din nas ( asa, din senin. fara sa ai impresia ca trebuie sa-ti suflii nasul ) ma doare putin nasul sus - frunte. zona aia. Sa fie de la sinusuri? Eu din cauza aerului conditionat de pe timpul verii am sinusurile foarte sensibile si mi s-a mai intamplat, dar a trecut. E chiar motiv de ingrijorare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Da,e posibil sa ai sinuzita. Du-te la un ORL-ist.

| mona a răspuns:

Asta e sinuzita, mergi la medic

| Oana92 a răspuns:

Megi la orl. Sanatate!

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Nu te ingrijora! N-ai de ce ce! E probabil doar o sinuzita. Dar ca sa o operație cât de cât poți sa-ți pui in nas Vibrocil (e bun pentru afectiunea asta) si sa stai bine întins pana se usuca. Eu așa fac si o ora-doua n-am probleme!